Į Kaziuko mugę suplūdo amatininkai ne tik iš visų Lietuvos kampelių, bet ir iš kaimyninių šalių. Mugė vyko kovo 8-10 d., dalyvavo virš 1200 prekeivių. Siekiant aukštesnės kokybės, organizatoriai vykdo vis griežtesnę dalyvių atranką, jau visiškai „išstumti” prekiaujantys serijinės gamybos gaminiais ar kiniškomis prekėmis. Unikali istorinė mugė vis kinta, tobulėja, atgaivinami senieji šventės ritualai derinami su naujai kuriamais šiuolaikinio miesto papročiais.
Vilniaus dailiųjų amatų programos dalyvių būrys – nusipelnę meistrai, nešini savo amatų vėliavomis skelbė Kaziuko mugės atidarymą bei nuspalvino šventines eitynes, vykstančias jau šešioliktą kartą. Tai kultūrinės amatininkų tradicijos tąsa.
Kaziuko mugė yra vienintelė išlikusi linksmybių ir gyvybingumo pilna Vilniaus miesto kultūrinė tradicija, vykstanti istorinėje miesto dalyje, palaipsniui tampanti ne tik miesto, šalies bet ir europinio masto švente. Šiemet mugė liaudies dainų tematika buvo susieta su Dainų švente, vyksiančia birželio 29–liepos 6 d.
…ar žinote, kad 1827 m. Vilniaus pirkliai įgavo privilegiją rengti didesnį, kelias dienas vykstantį, svarbiausią metų turgų ir tai jau buvo tikrosios Kaziuko mugės pradžia, kurioje dalyvavo ne tik vilniečiai, bet ir kitų miestų pirkliai.